İspanya
La abuela – The Grandmother Türkçe Altyazı izle
İncele
La abuela – The Grandmother Türkçe Altyazı izle
Türkçe Altyazı
The Grandmother 2021 film izleFilm izle sayfamızda The Grandmother filmi Türkçe Dublaj ve altyazılı yayınlandı. Full hd film izleme keyfini bizimle yaşayın.Yirmi beş yaşındaki Susanne, Paris'te bir tanıtım modeli olarak şık bir yaşam tarzına sahiptir. Bir akşam, yeni bir konsere başlamak üzereyken, büyükannesi Pilar'ın beyin kanaması geçirdiğini bildiren bir telefon alır. Susanne, Pilar'ın yaşayan tek akrabasıdır, ebeveynleri yıllar önce bir araba kazasında vefat etmiştir. Tamamen sessiz kalan ve kendine bakamayacak durumda olan yaşlı bayana bakmak için memleketi Madrid'e geri dönmesi gerekmektedir. Susanne, durumunun geri döndürülemez olduğu söylenmesine rağmen, büyükannesini besler, yıkar ve onunla konuşmaya çalışır. Ancak çok geçmeden büyük bir gizem ortaya çıkar. Keyifli seyirler dileriz..
 • IMDb 6.1
 • 49
 • 0
Tina Türkçe Dublaj 2022
İncele
Tina Türkçe Dublaj 2022
Türkçe Dublaj
Tina Turner Documentary, Rock and Roll müziğin kraliçesi olarak adlandırılan Amerikalı şarkıcı Tina Turner'ın hayatına odaklanıyor. Sanatçının arkadaşları ve birlikte çalıştığı insanlarla yapılan ropörtaj, daha önce yayınlanmamış arşiv görüntülerine yer verilen belgeselde, döneminin en büyük sanatçılarından biri haline gelen Tina Turner’ın kariyer yolculuğunun yanı sıra özel hayatına da yer veriliyor.
 • IMDb 7.9
 • 40
 • 0
Las niñas de cristal – Kristal Kızlar Türkçe Dublaj izle
İncele
Las niñas de cristal – Kristal Kızlar Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kristal Kızlar 2022 izleFilm izle sayfamızda Kristal Kızlar filmi Türkçe Dublaj ve altyazılı yayınlandı. Full hd film izleme keyfini bizimle yaşayın.İspanyol Ulusal Dans Topluluğunun yıldızı trajik bir şekilde intihar ettikten sonra, Irene şirketin en büyük bale prodüksiyonunda yerini almak için seçilir. Şimdi tüm kızın kıskançlığının ve gaddarlığının hedefi olan Irene, annesi tarafından kontrol edilen yalnız bir dansçı olan güzel Aurora ile arkadaş olur. Bale dünyasının baskılarıyla yalıtılan ve ateşlenen Irene ve Aurora'nın ilişkisi, kendilerini bulmak için birlikte kaçana kadar giderek daha fazla saplantılı bir hal alır. Keyifli seyirler dileriz..
 • 137dk
 • 36
 • 0
The Realm – The Candidate Türkçe Dublaj izle
İncele
The Realm – The Candidate Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
The Candidate izle , El reino izle , The Candidate 2018 Türkçe Dublaj Altyazılı Full Film izle - 2007. Manuel López-Vidal üst düzey bir İspanyol politikacı ve otonom topluluğun başkanı (aynı zamanda İspanya'nın iktidar partisinin bir üyesi olan) Fras'ın sağ koludur ve birlikte bir üst-orta-orta-da yaşıyor. eşi Inés ve ergen kızları Nati ile sınıf ortamı. Geniş bir kariyere sahip olmasına ve siyasi partisinden Cabrera, Bermejo, Gallardo ve diğerleri gibi meslektaşları ve tanıdıkları tarafından saygı görmesine rağmen, gerçek çok farklıdır: Manuel, dürüst olmayan ve vicdansız bir kişidir, uzun yıllar önce Ortaklarıyla birlikte siyasi konumunu, yabancı yardımı yönlendirmek ve mümkün olan her türlü yasa dışı yöntemle para almak için kullandı. Gallardo, dolandırıcılık ve siyasi yolsuzluk suçlamalarıyla tutuklandığında, Manuel, polisin herhangi bir yeni kanıt ortaya çıkarmazsa davayı unutacağını umarak, tüm arkadaşlarını sessiz kalmaya çağırır. Bununla birlikte, Manuel'in bu konuyu tartışırken kişisel sohbetlere yakalandığı basında ortaya çıkınca, kurduğu sahte saygı ve haysiyet dünyası başına yıkılır. Ertesi yıl yaklaşan seçimler nedeniyle, parti krizden kurtulmak için birleşiyor: Fras adını temize çıkarmak için ondan uzaklaşıyor, diğer ortaklar onu kendi yolsuzluklarıyla suçluyor ve Manuel bunun olduğuna inanıyor. yetkililere bilgi aktaran kendi saflarında bir hain. Manuel, partinin en yeni adayı olan Alvarado ile bir anlaşma müzakere etmek için umutsuz bir girişimde bulunur: Alvarado'nun Manuel'i hapisten uzak tutmasına yardım etmesi karşılığında bulduğu tüm kanıtları ortaya çıkarır. Zaman tükenirken, Manuel eski arkadaşlarını alaşağı etmek ve eğer bir sonraki duruşmada suçlu bulunursa kendi partisini ve eski arkadaşlarını alaşağı etmek için bilgi ve kanıt toplamak için zamana karşı bir yarışa başlar. . Ama Manuel, parti ona karşı daha sert önlemlere başvurmadan önce kendini kurtarmak için bu kanıtları zamanında elde edebilecek mi?
 • 122dk
 • IMDb 7.2
 • 26
 • 0
Netflix El páramo – Issızlık Türkçe Dublaj izle
İncele
Netflix El páramo – Issızlık Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Netflix Issızlık Türkçe Dublaj 720P İzleToplumdan izole yaşayan bir ailenin sakin yaşantısı korkunç bir yaratık tarafından birden altüst edildiğinde aralarındaki bağlar sınanır. Korkudan beslenen bir varlık, münzevi bir yaşam süren aileyi ziyaret eder. Küçük Diego annesini aklını kaybetme sınırına getiren bu yaratıktan koruyabilecek midir?Netflix Issızlık El páramo Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • 92dk
 • IMDb 6.5
 • 214
 • 0
Netflix Ölüm Uykusu 720P Türkçe Dublaj izle
İncele
Netflix Ölüm Uykusu 720P Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Ölüm Uykusu izle, Ölüm Uykusu full izle, Ölüm Uykusu türkçe dublaj izle, Ölüm Uykusu hd izle, Apartman görevlisi olarak çalışan Cesar nedense bir türlü mutlu olamamaktadır. Çevresindeki insanlar mutluluk saçarken kendisi her zaman mutsuzluğunu paylaşmaktadır. Apartman sakinlerini hedef olarak seçen Cesar, apartmanda oturan Clara'yı hedef seçmiştir. Onu mutsuz yapmak için yoğun bir çaba içerisine girecektir.
 • 102dk
 • IMDb 7.2
 • 114
 • 0
Netflix Sayıklama 720P Türkçe Dublaj izle
İncele
Netflix Sayıklama 720P Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Netflix Sayıklama Fever Dream filmi 2021 4.0 720P olarak izlemeniz için hazır.Sayıklama 2021 izleNetflix sayfamızda Sayıklama filmi Türkçe Dublaj ve altyazılı yayınlandı. Full hd film izleme keyfini bizimle yaşayın.Film, yaralı halde yatan bir kadın ile ona yardımcı olmaya çalışan bir çocuğun sıra dışı hikayesini konu ediyor. David ile Amanda arasında açıklaması zor tuhaf bağ kurulur ve birlikte hayatta kalma savaşı verirler. keyifli seyirler dileriz.Netflix Sayıklama İspanya İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
 • 93dk
 • IMDb 4.0
 • 143
 • 0
Netflix The Occupant izle
İncele
Netflix The Occupant izle
Türkçe Dublaj
Netflix The Occupant Türkçe Dublaj 720P İzleNetflix 2020 filminde, işini kaybetmiş bir reklam firması yöneticisi eski evine yerleşen ve onun yerini alan kiracıları izlemeye başlar. Gördükleri karşısında duyarsız kalamayan adamın gerilimli hikayesini izleyeceksiniz.Yorumlarınızın netflixfilmler.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. The Occupant -The Occupant Keyifli seyirler.
 • IMDb 6.6
 • 105
 • 0
Netflix Donma Noktası izle
İncele
Netflix Donma Noktası izle
Türkçe Dublaj
Netflix Donma Noktası Türkçe Dublaj 720P İzleDonma Noktası 2021 izle, Film izle sayfamızda Donma Noktası filmi Türkçe Dublaj ve altyazılı yayınlandı. Full hd film izleme keyfini bizimle yaşayın.Netflix yapımı Donma Noktası filmi normal şartlarda sinemada yayınlanması beklenen bir yapımdı. Ancak pandemi gerekçesi ile beyaz perdede yayınlanması iptal olan film, Netflix üzerinde yayınlandı. İspanyanın başkenti Madrid'de geçen hikayede, Mahkum nakliye aracı ıssız bir yerde saldırıya uğrar. Hayatta kalan polis memuru, hem araç içindeki mahkumlara karşı hem de dışarda hiç bilmediği düşmanlara karşı hayatta kalma savaşı verir. Ancak en büyük düşmanı ise hava şartları olacaktır. Sıfırın altında don tehlikesinin olduğu ıssız bir yerde tek başına hayatta kalma savaşı, keyifli seyirler dileriz.Netflix Donma Noktası Bajocero Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • 106dk
 • IMDb 6.5
 • 98
 • 0
Netflix Xtremo izle
İncele
Netflix Xtremo izle
Türkçe Dublaj
Netflix Xtremo Xtreme filmi 2021 5.3 720Pİşinin ustası eksi bir tetikçi, her şeyi geri bırakmak ve kendi halinde bir hayat sürmek ister. Ancak kısa süre içinde oğlu ölür. Üstelik oğlunun ölümünden kardeşi sorumludur. Şimdi kardeşi ve adamlarını alt etmek için bir şeyler yapmalıdır. Sabırlı bir şekilde intikam alacağı günün planlarını yapan adam, tesadüfen kendisi ile aynı kaderi yaşayan genç bir adam ile tanışır. Şimdi daha güçlülerdir ve düşmanları aynıdır. Keyifli seyirler dileriz..Yorumlarınızın netflixfilmler.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Xtremo -Xtreme Keyifli seyirler.
 • 111dk
 • IMDb 5.3
 • 210
 • 0
Netflix The Platform: El Hoyo İzle
İncele
Netflix The Platform: El Hoyo İzle
Türkçe Dublaj
Netflix The Platform El Hoyo İspanya İzleThe platform izle, the platform türkçe dublaj izle el hoyo film: Dikey bir hapishanede geçen filmde, her hücrede iki şer kişi kalmaktadır. Hücreler seviye seviye değişmektedir en tepeden en alta kadar katlardan oluşan hapishanede sadece bir yiyecek platformu yukarıdan aşşağıya günde 2 dakika iner. En üst seviyedekiler yiyecek bolluğu yaşarken en alt seviyeler açlıktan ölümle yüzyüzedir. Durum böyle gidemeyeceği için ayaklanma kaçınılmaz. Bir mahkum fitili ateşliyor ve hayatta kalmak için savaşma zamanı geliyor. iyi seyirler.Yorumlarınızın netflixfilmler.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. The Platform El Hoyo -El Hoyo Keyifli seyirler.
 • 94dk
 • IMDb 7.0
 • 92
 • 0
Netflix Bataklığın Sessizliği: The Silence of the Marsh İzle
İncele
Netflix Bataklığın Sessizliği: The Silence of the Marsh İzle
Türkçe Dublaj
Netflix Bataklığın Sessizliği The Silence of the Marsh İspanya İzleBataklığın Sessizliği izle, Bataklığın Sessizliği: The Silence of the Marsh Türkçe Dublaj izle: Başarılı bir roman uyarlaması olan gerilim filminde, oldukça yetenekli bir yazarın başından geçenler anlatılıyor. Suç dünyası ile ilgili bir roman yazmaya başlayan yazar, gerçek ve hayal arasındaki çizgiden sapmaya başlar. Pedro Alonso’nun başrol oynadığı başarılı bir film.Netflix Bataklığın Sessizliği The Silence of the Marsh The Silence of the Marsh Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • 92dk
 • IMDb 6.1
 • 116
 • 0
Netflix Kalbimin Sesi izle
İncele
Netflix Kalbimin Sesi izle
Türkçe Dublaj
Netflix Kalbimin Sesi filmi sizler için netflixfilmler.com\'daKalbimin Sesi 2021 izleFilm izle sayfamızda Kalbimin Sesi filmi Türkçe Dublaj ve altyazılı yayınlandı. Full hd film izleme keyfini bizimle yaşayın.Film, 30'lu yaşındaki biraz sakar ve hayatın tadını çıkaran ve mutlu olmaya çalışan bir kadının hikayesini konu ediyor. Baskıcı ve insanları korkutan tavırları olan bir moda ikonunun asistanı olarak çalışan Maca, kendini bu işte harcadığını hisseder. İkili ilişkilerde ise hep yanlış adamı kovalayan genç kadın, vaktini boşuna harcamıştır.Neyse ki çok şanslıdır çünkü tüm bu olup bitene rağmen onu sonuna kadar destekleyen ve tüm bu karamsarlığın içinden onu çekip çıkaran arkadaşları vardır. Maca için tam da her şey yoluna giderken beklenmedik eski bir hikaye yeniden karşısına çıkacak ve yeni düzeni alt üst olacak. Keyifli seyirler dileriz.!Netflix Kalbimin Sesi İspanya İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
 • 110dk
 • IMDb 5.9
 • 202
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Netflix Filmler sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.